Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.11.12, 02:00   #48
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sen misin Piknikte Rakı İçen!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ferman Mesajı göster
Yeni gördüm bunu yazına sonradan eklemişin, ben alkol almıyorum ve Atatürk'cüyüm olamazmı ?

Ayrıca Atatürk'ün genç yaşta ölüm sebebi şiroz hastalığıdır. Şiroz'unda en büyük nedeni alkoldür. Madem Atatürk'ü çok seviyorsun alkolede karşı olman lazım değil mi ? :S

Öncelikle Şiroz değil Siroz, sonrasında da iyice suyunu çıkarmayalım artık istersen. Söylenen sözleri biraz dikkatlice okursan, senin anladığın manadan çok farklı anlatıyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Ya öylemi benmi terbiye sınırlarını benmi zorluyorum, uyarılması gereken kiş kendisi, adam resmsn hakeret yapıyor, suçlu ben oluyorum, neden sildiniz verseydi cevabını,

Eğer ki Mediter'de senin gibi argo kelimeler kullansaydı, onu da uyarırdım.

Unutma ki tartışmaları fitilleyen sensin.

Sakinlikle, güzel güzel tartışmak varken nedir bu laf sokma çabası.

Zülfü'nün şarkısı ne kadar güzeldir: Dünyayı güzellik kurtaracak,
bir insanı sevmekle başlayacak herşey...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.