Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.11.12, 23:56   #58
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2012
Konular: 295
Mesajlar: 2,410
Ettiği Teşekkür: 34724
Aldığı Teşekkür: 14833
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sen misin Piknikte Rakı İçen!

Evet Kurtuluş Svaşı'mızda Pakistan'ın da yardımları olmuştur, Kurtuluş Savaşı'mızda en büyük yardımı Kominist Rusya yapmıştır. Çok iyi yardım yaptı diye Rusya hayranı olmuyorsun ama Pakistan hayranlığın kabarıyor.
Üstelik, şu an sözünü ettğimiz Pakistan, geçmişin Pakistan'ı değildir. Senin hayranlığının
temelinde de Pakistan'ın İslam ülkesi (Şeriat yönetimine geçmiş ) olması yatıyor değil mi?


Arkadaşım senin yolun belli, uzun uzadıya tartışmanın gereği yok.

Şanlı Türk Bayrağımız dururken, (hadi Türk Bayrağını istemedin diyelim) Orta Asya'daki bir çok Türk Cumhuriyeti'nin bayrağı dururken Yeşil Pakistan bayrağıymış dostumuzmuş.

Senin çok beğendiğin, Turgut Özal ve Tayyip Erdoğan'ın Amerika ve yardakçılarıyla birlikte olup vurdukları ,Saddam Hüseyin'in Irak'ı, Kaddafi'nin Libya'sı dost değiller miydi?

O, Kaddafi ve Saddam ki 1974 te Kıbrıs’ta Rumlar Türk kardeşlerimizi katletmeye başlayınca o zamanın hükümeti CHP (Ecevit)-MSP (Erbakan) Kıbrıs’a M
ehmetçiği çıkarmış, buna çok kızan Amerika ve yandaşları bize Ambargo (hiçbir şey satmama) uygulamaya başlamıştı, yokluklar kıtlıklar yaşanmıştı. Bu yokluk ve kıtlıklar, Amerikancı 1980 Darbesine kadar devam etmişti.
Bu zor günlerimizde Amerika’ya kafa tutan iki ülke IRAK (Saddam Hüseyin) Libya (Kaddafi) AMBARGOYA UYMAMIŞ bize (Türkiye’ye) petrol ve para yardımı yapmışlardır.

İşte senin beğendiğin Turgut Özal ve (Beğendiğini sandığım) AKP ,Amerika’ya destek olarak,Irak’ı işgal etmesini ve
Saddam Hüseyin’i asmasını sağlamış,Libya’ya saldırısına asker göndermiş Kaddafi’nin, saldırıyı yapan kapitalist yanlıları tarafından linç edilmesine katkıda bulunmuştur.
AKP , Hıristiyan (Amerika,İngiltere,Fransa ve İtalya ile saldırıya, linçe, yağmaya yardım ederken, Zor günümüzün dostu Kaddafi (Allahuekber) diyerek ölmüştür.
Saddam ve Kaddafi'nin gönderdiği dolarlar ve petrol senin vicdanını hiç titretmiyor mu?

AKP’nin gönderdiği Mehmetçik ,hala Afganistan,Libya ve Suriye’de Müslümanlara işkence ve tecavüz eden Amerikalı Jonilere korumalık yapmaktadır.
Irak ve Suriye de ise Amerikan politikalarını hararetle desteklemekte, Türkiye’deki Amerikan üslerini kullandırarak bu ülkeleri ezmesini, İsrail’i korumasını sağlamaktadır.
İşin acı tarafı Amerika’nın düşman kabul ederek saldırıp yakıp yıktığıve saldırmak istediği bu ülkeler, Irak (Saddam Hüseyin), Libya (Muammer Kaddafi), Suriye (Esad) ve İran ezelden beri İSRAİL’e düşman ülkelerdir.
AKP, Bir taraftan sahte İSRAİL postaları atarken bir taraftan da İSRAİL’in düşmanlarını temizlemektedir.
Şartlanmış AKP müritlerinden bazıları da, hala Diktatörlerin yıkılması, demokrasi ,bağımsızlık safsatalarına inanmaktadırlar.
Hiç birisinin aklına gelip te sormaz.
Neden Amerikancı, Suudi Arabistan, Kuveyt, Arap emirlikleri gibi ülkelerde demokrasi masalları ile ayaklanma olmaz da, sadece Amerika ‘ya kendini sömürtmeyen ülkelerde hain ayaklanmaları olur?
Niçin Turgut Özal ve Tayyip Erdoğan bu işgallere (Afganistan, Irak, Libya ve Suriye'de, gelecekte İran için füzelerle destek olur?
Ülkesini, bayrağını seven birisi, bu gibi kalleşliklere tepkisini gösterek vatanseverliğini belli eder.
Yorumlarından haberlerinden CHP'ye kızdığını anladık da, AKP konusunda ne diyorsun?
İyi gidiyor mu?

__________________
Mediter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Mediter'in Mesajına Teşekkür Etti.