Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.11.12, 15:18   #25
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kıyafet Zorunluluğu Kalktı

Kıyafet serbestliğinde ne gibi bir tehlike bekliyor olabilir ki? okullarda uygulanan tek tip üniformanın iyi bir yanı olduğunu düşünmüyorum sanki okula değil askeri bir yere gidiyoruz gibi hissediyordum eskiden..

Farklılıklar rukia'nın belirttiği gibi zaten her şekilde devam ediyor özele gidenler yada devlet okuluna gidenler gibi.. yada okula şoförüyle gelenler iphone yada pahalı cep telefonuyla gelenler gibi..

Gerçi bir kez daha söz konusu kuralları okudumda öyle pek bir serbestlik olduğu söylenilemez (saç konusu gibi) dolayısıyla burda görünenin arkasına bakmak lazım ve o görünenin arkasında türban olayı var evet.. bunla ne gibi biryere gitmeyi amaçlıyorlar anlamışda değilim daha öncede dediğim gibi gidenleri görüyordum zaten...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.