Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.11.12, 19:15   #28
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32310
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kıyafet Zorunluluğu Kalktı

Mediter tek tip kıyafet zorunluluğun kötü yanlarını açıkça belirttiğin için teşekkür ederim.. kısıtlı türkçemde anlatmak istediğim ama bir türlü dile getiremediğim düşüncelerimi yazmışsın benimde belirtmek istediklerim bunlardı.. yıllarca insanları hep demokrasi yalanıyla eşitlik yalanıyla görünebilir bir imajla kandırdılar.. ama özünde yatan düşünceyi hep sakladılar bu halktan.. dolayısıyla halkta görünene inandı tıpkı söylediğiniz gibi...

Diğer tarafına gelince zaten görünenin arkasında türban vardı ama benim anlamadığım nokta bu yasa çıkmadan önce liseye giden türbanlı kızları görüyordum türban konusunda bir değişme göremiyorum yasalaşması dışında..

Sanırım burda özellikle kız öğrencilerin bırakın eteğin boyunu felan kısa kollu giymesine bile yasak getirilerek onları dahada zor duruma sokmaya uğraşılıyor bunun başarılı olacağından şüpheliyim.. gelişen çağı reddederek yaşamak herkese zor gelir çünkü... umarımda öyle olur..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.