Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.12.12, 15:02   #343
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Uzun zamandır boşladığımız bu bölümü Lale hanım nihayet hatırladın. Ben hep yazacaktım ama senin tembelliğin bulaşıcı sanırım ki senden beter oldum.

Gündemin içine öyle bir dalmış ve öne çıkanları o kadar güzel toparlamışsın ki bana kalanlarla idare edeyim ben de.

Gazete haberi...

"Deniz Feneri davasında, Almanya’dan Türkiye’ye kuryeler aracılığıyla getirilen 4 milyon 580 bin avroluk para trafiğini gösteren ıslak imzalı belgeler gerçek çıktı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na 100 bin avro karşılığında satılmak istenen belgeler, Ankara Kriminal Polis Laboratuvarı’nda incelendi ve BLG102424-ANK10017318 numaralı raporla gerçek olduğu saptandı." Kaynak

Bu kötü olmuş işte. O belgelerin üzerindeki ıslak imzaların gerçek çıkması, paraların hangi yollardanbuharlaştırıldığının ispatı bu davayı sulandırır. En azından bizim yargıyı sulandırır. Tamamen alıştıklarının dışında gelişen bir dava. Belgeler gerçek, imzalar sahici, üstelik Almanya'da yargılanıp suçları tescillenmiş hırsızların davasına bakmaları çok zor valla.

Ne güzel alışmışlardı dijital çakma kayıtlara, uydurulmuş kanıtlara, ******** gizli tanıklara ve en önemlisi de verecekleri kararın önceden bildirilmesine.

Şimdi ise durum çok farklı. Üzüldüm. Gözleri bağlı bir hatunun elinde terazisiyle adil olarak dağıtabildiği adaletin, bu gözü açık ve açların beceripte dağıtamaması da kişilik sorununa giriyor kanımca ve bu bağlamda bu konu beni aşıyor. Olmayan bir kişilik veya karakterin yorumu ne kadar olur ki?

Meclis eski başkanı ağlak Arınç, Muğla'da katıldığı bir toplantıda mesir macunu dağıtırken TRT genel müdürüne seslenerek "buna en çok senin ihtiyacın var İbrahim" demiş... Kaynak

Daha 3-4 gün önce hakkında verilen gensoru görüşmesinde ahlaktan falan dem vurarak Muharrem İnce'ye meclis kürsüsünden ders vermeye kalkan, hakkında hüküm olmayan bir suçlama nedeniyle saldıran ahlak abidesi! Arınç, bu espirinle ilgili kafama takılanlar oldu nedense?

Mesela sen TRT'ci İbo'nun bu ihtiyacını nereden biliyorsun? Orada bulunan 10'larca kişinin performansları hakkında da muazzam bir bilgiye sahipsin ki kıyaslama yapabiliyor ve İbram'ı liste başına oturtabiliyorsun.

Bu performansları nasıl inceledin?
Onlarla birebir görüşmeler mi yaptın?
Birebir görüştüklerinden bu konudaki macerelarını mı dinledin?

Onlarla bir rakabet ortamında birlikte mi oldunuz? (grup olarak inceleme gibi)

Uzatabilirim aslında. Ama nereye gittiği belli artık. İbram performansını acilen arttır, Arınç şikayetçi.

Beşiktaşım Fernandes'siz çıkıyormuş Ordu karşısına. En az 8 atarız yine de.

Oğlak burcu konusunda yazan "Susan Miller" neden bu sefer konuşmuş? Hadi konuşmuş madem sen neden çarpıtıyorsun söylediklerini. "Lale'ye özel" bir ibare görmedim ben orada.

Hee! ailene yaptığın sürpriz konusu sana özelse ona katılırım bak. Ben evden çıkınca yolunuşaşırmadandönebilengillerden olduğum için sürpriz olarak algılamıyorlar bunu çevremdekiler.

Arayı uzatma, yine yaz. Kerevizzzzzzzzz...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.