Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.12.12, 22:06   #65
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sen misin Piknikte Rakı İçen!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Sen tartıştığını mı sanıyorsun?
http://www.forumgercek.com/showthrea...592#post539592
Yukarıda linkini verdiğim "Kıyafet Zorunluluğu Kalktı" başlıklı konudaki ilgili mesajın.. Hani fikrin nerede?
Bu site bağımsızdır.. Hiç bir kurum ve kuruluşa bağlı değildir.. Yeri gelir her oluşumu eleştirir, yeri gelir överiz.. Bu konuda kimseye hesap verme zorunluluğumuz da yoktur..

Zaten kurallarımızda da gayet açık olarak belirtilmiş durumda...

Buraya gelenler, bizleri bilerek geliyorlar.. Beyazı siyah diye iddia edenlere, beyazın beyaz olduğunu ispatlayacak değiliz..

Siyasi konuların bu sitedeki etkisi yok denecek kadar azdır..

Site hala özümsenmedi ise, diyecek başka bir şey kalmıyor..

Söylediklerinize yürekten katılıyorum, böyle olmasını zaten arzuluyorum,
Alıntı:
Buraya gelenler, bizleri bilerek geliyorlar
Bu sözünüze malesef katılamayacağım, biz derken kimleri kasdettiğinizi anlamıyorum, forum denince kurallara uygun olmak şartıyla her görüşten insanların paylaşım yapabildiği bir ortam olabileceğini zannediyorum,

Benimde ilk izlenimim vatan hassasiyeti olanların çokluğu idi, ve bana uyar demiştim,
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla