Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.12.12, 22:27   #1
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Dünya'ya Gözlükle Bakmak

At gözlüğü değil altını çizerim.Dereceli,doktor raporlu gözlülerden de değil.
Bir insanın fikri gözlüğünden bahsediyorum.İzin verilen mesefeleri gözlüyor,izin verilen renkleri geçiriyor.Yol gösterici insanlar her zaman kitleleri yönlendirmiştir.Olumlu ve olumsuz.
Hitler de bir liderdir.Che'de.Deniz Gezmiş de bir liderdir Hz.İsa'da.
Örneklerin çeşitli olmasını istedim çünkü önemli olan nokta ne dedikleri,hangi yola girdikleri değil,umut verdikleri insanları peşlerinden sürükleyip,başka bir noktaya taşıyabilmeleridir.
Hayat hikayeleri,metodları,kişilikleri ve en önemlisi de fikirleri günümüze kadar gelmiş,taraftarları tarafından halen sürdürülen bu insanları örnek almayın demiyorum.Hobi olarak yine alın fakat ortak özelliği kendi yolunu çizmek olan bu insanların en çok da bu yönlerini örnek alın.Kendi yolunuzu çizmezseniz ne kendinizi ne de başkalarını bulunduğunuz noktadan ileriye taşıyamazsınız.Geriye de taşıyamazsınız.Aynı yerde kaldığınızı yıllar sonra anlar ve boşa geçen günlere ağlarsını ya da o günleri yüceltir kendiniz gibi başka robotlar yaratırsınız.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.