Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.12.12, 23:35   #6
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Dünya'ya Gözlükle Bakmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden Mesajı göster
Kelime anlamı olarak evet farklılar

Örneğin..

Ama hiç kimse (neo-nazi değilse) gidip de Hitler'in şu huyundan ilham aldım demez.. Çünkü Hitler ismi yaptıklarıyla birlikte kötülüğün simgesi haline gelmiştir.. İstediğin gözle bak, yaptığı iyi şeyler yaptıkları altında öyle ezilmiştir ki şu soru ortaya çıkmıştır ''Hitler iyi birşey yapmış mı la?!''
Evet Hitler günümüzde şeytanla birlikte anılıyor.
Lider ve liderlik işini iyi yapıyor ama toplumunu geriye götüren bir adam.Kişisel zaaflarını iyi kullanmış bir adam.Kendisinden ilham alınamayacağını düşünmüyorum.Farklı düşünen birisi için bile yaşadığı ve yaşattığı her şeyden ilham alınabileceğini düşünüyorum.En azından ders çıkarılabilir.Kullandığı yöntemler incelenebilir vesaire.
Müzik zevki olduğu söyleniyor,o bile dikkate alınabilir bir şey.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti