Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.12.12, 12:49   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gecikmiş bir özür

Sevgili aakınaksoy,

öncelikle her ne kadar başlığını "özür" olarak atsanız da, bu yazınızın içeriğine takılmadan sizi burada görmek ve tekrar bir yazınızı okumaktan mutluluk duydum.

Bahse konu olan yazınızın başlığı sadece bir "Veda" yazısı olarak algılanmakta benim düşünceme göre. Sonrasında yapılan yorumlarda da bu açıkça görülmekte ve o yazıyı yazarken içinde verdiğiniz sıcacık mesajlardan bizlerin de içinden alacağımız çok şey bulunuyor.

O yazının orada kalması benim kişisel görüş ve isteğim. İsterseniz başlığı değişebilir veya hala illa kalkmasını isterseniz kaldırılabilir de...

Ama dediğim gibi içindeki o güzel duygular, sıcaklık ve tavsiyeler çok değerliydi.

Karar sizin sayın aakınaksoy...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.