Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.12.12, 18:58   #9
Ayzıt
¤ Sevginin Aşk'ı ¤

Ayzıt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 13
Ettiği Teşekkür: 911
Aldığı Teşekkür: 5577
Rep Derecesi : Ayzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Dünya'ya Gözlükle Bakmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Byük liderlerden bahsediyorsanız mesela Atatürk söyledikerinize itirazım olmaz.
Ben her türden lideri kastetim.Ortak noktası kitleleri sürüklemek olan kişilerden.
Bazısı Atatürk gibi çağ atlatır,bazısı Ladin gibi teröre bulaştırır.Bazısı Hitler gibi soykırıma sürükler ya da Tayyip Erdoğan gibi muhafazakarlık rüzgarları estirir.
Liderler çeşit çeşittir.

not: Bahsettiğim gözlüğün at gözlüğü olmadığını belirttim. İzinden gideriz fakat lider başkasının izinden mi gitmiştir yoksa kendi yolunu mu açmıştır bunu düşünmüyor olunuşuna eleştirim var.

Şu var, biz de dar bakmamamız gerekiyor iz olayına. Herkesin görüsüne saygıyla başlanmalı sözler değil mi?

Atatürk bizim için lider
Ladin de etrafında bulunanlar için lider
Hitler o zaman da ırkçılıkla liderdi
Tayyip Erdoğan da bazı kesim için lider.

Bahsettiğiniz görüşü baz alarak bunları söylüyorum, insanlara göre iz var oluşun temsilcisidir. Her izin bir mutluluğa ulaştığını düşünerek hareket ederler.

Liderler de insanlardır. Onlar da fikirleri doğrultusunda bir iz düşünmüşlerdir ki, kendiliğinden iz oluşmaz. Bir öncesi illaki vardır. Bu yüzden iz oluşur yoksa iz var olmadan izin peşinden gitmezsiniz..

Madem aşk cemresidir gönlün,
Gönlüme biraz bahar, biraz sen katarak...
Kahraman Tazeoğlu
Ayzıt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Ayzıt'in Mesajına Teşekkür Etti