Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.12, 15:46   #4
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Muhafazakarlığı Ciddiye Alıyor muyuz?

Sayın MartiNeAgLe muhalefet partilerinden beklentim en başta CHP olmak üzere AKP'nin meclisteki çoğunluğuna karşın,mecliste mücizevi olaylar gerçekleştirerek yönetimde yaptığı yanlışları düzeltmeleri değil.AKP ezici bir oy oranıyla iktidarda ve işlerine muhalefet ne derse dersin devam edecektir.Bizim muhalefetimiz malesef AKP'ye muhalefet etmek yeter zannediyor,kazın ayağı öyle değil.
AKP geçmişten günümüze gelen hataların bir sonucu.Benim muhalefetten tek istediğim şu; Hataları kabullenmeli ve çağa ayak uydurmalılar.Üretken olmalılar.Skora değil halka yönelik çalışmalarını artırmalılar.
Televizyon ya da diğer iletişim yolları,basın araçlar,kitaplar,dergiler,gazeteler vs. ancak AKP'nin 3. döneminde istenilen kıvama geldi.Bu zamana kadar neredeydiler? 2001'den önce muhalefetin bahanesi neydi?

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.