Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.12.12, 19:36   #11
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Dünya'ya Gözlükle Bakmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Doğum Lekesi Mesajı göster
Şu var, biz de dar bakmamamız gerekiyor iz olayına. Herkesin görüsüne saygıyla başlanmalı sözler değil mi?

Atatürk bizim için lider
Ladin de etrafında bulunanlar için lider
Hitler o zaman da ırkçılıkla liderdi
Tayyip Erdoğan da bazı kesim için lider.

Bahsettiğiniz görüşü baz alarak bunları söylüyorum, insanlara göre iz var oluşun temsilcisidir. Her izin bir mutluluğa ulaştığını düşünerek hareket ederler.

Liderler de insanlardır. Onlar da fikirleri doğrultusunda bir iz düşünmüşlerdir ki, kendiliğinden iz oluşmaz. Bir öncesi illaki vardır. Bu yüzden iz oluşur yoksa iz var olmadan izin peşinden gitmezsiniz..
İzler oluşur evet,fakat izleri oluşturan da insandır,izler bir yerde bitecektir.
Çünkü zamanla her şey değişir.
İzleri takip eden insanlara sormak istiyorum,iz bittiğinde ne yapacaksınız?
Çözüm üretme konusunda gerekli yeteneğe sahip misiniz?

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla