Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.12.12, 21:17   #6
aakinaksoy
Tam Üye

aakinaksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 9
Ettiği Teşekkür: 10045
Aldığı Teşekkür: 3147
Rep Derecesi : aakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmedeaakinaksoy muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kasım Ayı En Çok Satan Kitaplar

İki ay kadar önce, E.L.James'in ( Grinin Elli Tonu ) kitabını alma ve okuma yanılgısına düştüm. Türkiye ve Dünyada en çok satan listesine iki ay süreli 1.sırayı kapan bu kitaba verdiğim parama ama en çok da okumak için harcadığım zamana acıdım.
Sevgili Mina Ungan Hocamızın; (Yattığı yer ışıklar içinde olsun) ' kitaba başladınız ama sizi sarmadı,beğenmediniz.O zaman okumayı bırakmalısınız. Çünkü karpuz aldınız, kabak çıktı. Yemeniz gerekir mi? Tabiki atarsınız. Diye yazdığını bildiğim halde ben,sonuna kadar okuma yanılgısında bulundum.
Doğaldır ki kitap beğeni zevkleri tartışması çok yersizdir. Ancak kesinlikle öneremiyeceğim bir kitap.