Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.12.12, 21:38   #7
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Kasım Ayı En Çok Satan Kitaplar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi aakinaksoy Mesajı göster
İki ay kadar önce, E.L.James'in ( Grinin Elli Tonu ) kitabını alma ve okuma yanılgısına düştüm. Türkiye ve Dünyada en çok satan listesine iki ay süreli 1.sırayı kapan bu kitaba verdiğim parama ama en çok da okumak için harcadığım zamana acıdım.
Sevgili Mina Ungan Hocamızın; (Yattığı yer ışıklar içinde olsun) ' kitaba başladınız ama sizi sarmadı,beğenmediniz.O zaman okumayı bırakmalısınız. Çünkü karpuz aldınız, kabak çıktı. Yemeniz gerekir mi? Tabiki atarsınız. Diye yazdığını bildiğim halde ben,sonuna kadar okuma yanılgısında bulundum.
Doğaldır ki kitap beğeni zevkleri tartışması çok yersizdir. Ancak kesinlikle öneremiyeceğim bir kitap.
Genelde " En çok satan kitaplar." vb. başlıklı yazıları incelerim. Ama bu bilgilere göre kitap almam. Arkadaşlarımın tavsiye ettiği kitapları araştırırım. Artık internetten yayınevleri- kitapevlerinin, bastıkları - sattıkları kitapları bir kaç farklı kanaldan araştırıp yorumları okuyorum. İlk baskı tarihine göre bazen aynı kitabı Sahaflarda araştırıyorum.

Bu şekilde hem gerçekten okuyabileceğim, zevk duyabileceğim kitabıa hem de ucuz fiyata almaya çalışıyorum. Benim de kitap alma ve okuma yöntemim bu.

Akın Bey aldığınız kitapta hüsrana uğramanızı anlayabiliyorum. Tecrübelerinizden faydalanacağım. Uyarınız ve paylaşımınız için sizlere teşekkür ediyorum.