Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.12.12, 18:57   #22
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32316
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Atatürk'ün Türk Gençliğine Hitabesi

Ben Bursa nutkunu tercih ederim.. gerçi ikiside aynı mesajı taşıyor.. tek fark hitabe'nin yıllarca okul duvarlarında asılı olması ve o hitabeye bakıp okuyan öğrencilerin birşey anlamaması..çünkü hitabe'de verilen mesaj çok net bir özellik taşımıyor(inanmazsanız gidin sorun bir ortaokul yada lise öğrencisine yarısını anlamaz) eski kelime olayından dolayı tabi.. ama Bursa nutku için aynı şeyleri söyleyemeyiz orda açıkça herşey belirtilmiş ve söylenmiş peki bunun için naptı bu sistem? tabiki yasakladı başka napacaktı ki? ben öğrenciliğimde hiç bursa nutkunu duymadım okumadım görmedim.. duyan canlar varsada beri gelsin..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.