Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.12.12, 20:12   #8
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Engizisyon Mahkemeleri ve İşkence Yöntemleri

Hepsini okudum. insanların ne hale gelebileceği, nasıl iğrençleşebileceği hakkında pek çok bilgi olan, kapsamlı bir konu.

Din için yapılan işkenceler, katledilen insanlar... Hepsi ders alınacak nitelikte.

Kilisenin ortamı hazırlayıp ondan sonra mahkemeyi sivillere bırakması ve ellerinin bu şekilde temiz kalacağını düşünmesi ise tam bir karamizah.

Ağızlarını her açtıklarında yaradanın herşeyden haberdar olduğunu söyleyip, ondan sonra ona kazık atmaya veya kandırmaya çalışmaları gerçekten çok komik ve ikiyüzlülüklerinin belgesi niteliğinde...

Teşekkürler Lale...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.