Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.12.12, 18:05   #5
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2009
Konular: 490
Mesajlar: 11,661
Ettiği Teşekkür: 44041
Aldığı Teşekkür: 75174
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Çizgi Roman Kahramanları | Teksas-Tom Miks ve Diğerleri


Ormanda kimsenin bulamadığı Kuru kafa mağarasında yaşayan bu kahramanımız "Ölümsüz Ruh" ve "Fantom" isimleri ile de anılmaktadır.

Yüzlerce yıl önce, korsanlar tarafından öldürülen babasının intikamını almaya ve hayatını kötülüklerle mücadele etmeye adamış atası, çocuklarınında aynı yolda yürüyeceğine dair yemin etmiştir. Pigmeler tarafından bulunup, kurtarılan bu çocuk, daha sonra dediği gibi yaşamış ve çocuğunu da kendi gibi yetiştirmiştir. Babadan oğula geçen bu mücadele kimse tarafından bilinmediği için yerliler kendisine "Ölümsüz Ruh" adını takmıştır.

Kırmızı kıyafeti içinde ve yüzünden asla çıkarmadığı maskesiyle ormanda efsane olan Fantom'u bulmak için, ormanda adını söylemeniz yeterli olurdu ve o sizi, rüzgardan hızlı koşan atı Kahraman ve sadık dostu olan kurdu Şeytan'la birlikte gelir ve bulurdu.

Sağ elinde taşıdığı yüzüğündeki kuru kafa işareti düşmanlarının yüzünde silinmeyecek bir iz bırakırdı. Ormanda bu yüzükle işaretlediği yerler onun koruması altında olurdu. Arada dinlenmek için gittiği Eden adası ise tüm hayvanların barış içinde yaşadığı bir cennetti adeta.

Ayrıca hikayedekiler tarafından bilinmeyen hayatında, Diana adında bir hatunla evli ve çocuk sahibi bir babadır.

Babadan oğula geçen bu Fantom'luk, her Fantom'un tuttuğu günlükler sayesinde kopukluk yaşamaz ve ölümsülüğüne zaval gelmesi böylece engellenmiş olurdu.

Devamlı ormanda takılan bir tip olmayan dostumuz Kızılmaske zaman zaman bir devlet başkanı olan dostuna ziyarete giderdi kaçak, göçek. Kapı kulllanmaz bacadan falan girerdi yanlış hatırlamıyorsam. Karısı Diana ise Amerika'da yaşar ve sık sık onun yanına da giderdi.

Fısıltı Ormanındaki ağaçların dallarının arasında "Fantom, Fantom" olarak dolaşan adı, on kaplan gücündeki kuvveti ve şimşekten hızlı hareket etmesiyle o da gönlümüze taht kurmuş kahramanlarımızdan biriydi...__________________
Ben hiç insan kaybetmedim...
Sadece zamanı geldiğinde, vazgeçmeyi bildim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
15 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.