Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.12.12, 19:25   #9
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Çizgi Roman Kahramanları | Teksas-Tom Miks ve Diğerleri

Gölgesinden bile hızlı silah çeken yalnız kovboyumuzu pek çoğunuz bilirsiniz. En az kendisi kadar ünlüdür köpeği Rin Tin Tin, atı Düldül ve tabi ki çizgili mahkum kıyafetleriyle Dalton kardeşler.

O zamanlar Teksas ve Tommiks gibi ağır abilerin yanında bu zat-ı muhteremin hikayeleri bize çocukça gelirdi. (Sanki çocuk değildik!..)

Dalton kardeşlerin içinde zekasıyla öne çıkan abi Joe kadar, aptallığıyla isim yapan Avarel de hikayeye renk katan ve suçluları temsil eden karakterlerdi. Rin Tin Tin'in saflığı ve herşeyi yanlış anlaması en az Avarel kadar etkileyiciydi. Kalemiti Jane, cenaze levazımatçısı gibi tipler de zaman zaman hikayeye dahil olan belli başlı karakterlere örnek olabilir.

Ağzından düşürmediği sigarasının yerine daha sonraları yerleştirilen ot-çiçek benzeri şey karizmayı biraz çizdirdi bence.

Çizgi filmlerinden sizlerin de çokça tanıdığını düşündüğüm bu Yalnız Kovboy'u daha fazla anlatarak, sizlerin hafızalarınızda edinmiş olduğu yerin içine turp sıkmak istemiyorum.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
16 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.