Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.12.12, 19:30   #11
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75967
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Çizgi Roman Kahramanları | Teksas-Tom Miks ve Diğerleri

Ben var çok okumak bunu da ve var çok sevmek Zembla'yı...

Girişteki cümleler her ne kadar bana ait olsa da, Zembla'nın koruması altına aldığı ve yanından hiç ayrılmayan, boynunda asılı çalar saati ve kafasında çorba kasesi gibi bir kaskla dolaşan, Afrikalı bir yetim olan Yeye'nin bozuk Türkçesine göndermeydi o...

Ayrıca sihirbaz elbisesiyle dolaşan, değişik sihirbazlık gösterileri yapıp sonunu bir türlü getiremeyip hep .oka saran, aksi adam Rasmus'ta bu kahramanımızın yanından ayrılmayan bir diğer kişiydi...

Zembla küçük yaşta ormanda hatırlayamadığım bir şekilde kaybolmuş, dişi bir aslan tarafından bulunup büyütülmüş ve ormanın derinliklerinde yaşayan bir bilge tarafından eğitilmiş biridir. Bu nedenle, hem ormandaki her hayvanın dilinden konuşabilirken, insanlarla da insanca! konuşabiliyordu.

Zembla bu iki yoldaşının yanı sıra, ormandaki dostlarından aslanı Buana, Kangurusu Zıpzıp ve birde adını hatırlayamadığım vahşi kedisini yanından hiç ayırmazdı. Sıkıştığı zamanlarda ormanda yaşayan her türlü hayvandan yardım ister ve fillerden, maymunlardan, gergedanlardan vb. her türlü hayvandan bir anda ordular kurabilirdi.

Zembla, şimdilerin deyimiyle çevreci bir kahramandı ve hayatını ormanın korunmasına adamış bir kahramandı. Hatta bir ara bir yerlerde denk gelip okumuştum ama bilgi ne derece doğru olarak aklımda kaldı bilemem. Bu nedenle sizler de emin olmak adına bana güvenmeyin ve araştırın lütfen, bu kitabın gelirleri çevreci bir örgüte bağışlanmış.

Ben var bunları anlatırken mutlu olmak, sanki yeniden okumak.

zırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

En lüzümsuz zamanlarda boynundaki çalar saati öterdi yaa!..

Banemin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
15 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.