Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.12.12, 17:11   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131228
Aldığı Teşekkür: 42617
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Adalet istemek saflık mı?

Alıntı:
Ancak, bu dönemde adalet beklemenin saflık olduğunu iddia edenler de var.

Bunlarin icine bende katiliyorum.

Adeta su basligi alip,

Alıntı:
Adalet istemek saflık mı?
Bunun dogru oldugunu söylüyorum.

Tabiki nedenlerine dayanmadan, bunu aciklamadan, hic degeri olmadiginida biliyorum.

Böyle yönetenler, Adeta Dinle oyunu kurup, bütün Milletin Gözlerine Namus bezi serip, namussuzluklarini sürdürmekteler.

Birak Hazineden caldiklarini, Vatan Hainligine varan ugrasimlarinla, ne Makamina nede Serefine is yapabilmisler.

Bir Örnek olarak, Dinimizde yeri olmayan VIP salonlarinin Camilere kurulmasi.

Bu dava sadece Salafistlerde, Cocuk Tüccarligi yapan SAUdi Arabistanda ve Talibanlarda Mevcuttur.

Halbuki Medyalardaki haberlere göre bile, BUNLARIN Müslümanligindan bile süphem var.

Nedenleri sunmadan tabiki böyle söylentilerin hic anlami olmaz.

Neden olarakta, sunlarin Amerika Turlarinda, kimler tarafindan karsilandigini, kimlerin Misafirleri olduguna bakmak yeterlidir.

Adeta Zionistlerle kol kola, simdi bir olumsuz laf söyliyecektim, kalsin

Günlerini degerlendiriyorlar.

Zaten Zionistlerin görüsünde bu mevcuttur, Kendilerini Dünya üzerinde bulunan Varliklardan hep Üstün tutarlar, herkesin bunlarin kölesi oldugu görüsüne sahiptirler.

Bizim Dinimizde Mevcut olmayan VIP Salonlarininda, Camilere tasinisinin bir parcasi olmasinin nedeni bu oldugunun kanisindayim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.