Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.12.12, 22:32   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Japon Savaşçı Sınıfı Üyeleri | Samuraylar

Ellerinde uzun kılıçlar ve biçer-döver gibi ortalıkta gezinen kel adamlar...

Seyrettiğimiz filmlerden çıkardığımız üstteki Samuray tarifi, sanırım genelimizde üç aşağı beş yukarı aynıdır. Ama şimdi bu konuyu okuyunca, en azından benim bugüne kadar bilmediğim ne kadar çok detayları varmış. Yetiştirilmeleri, toplumdaki statüleri, aralarındaki farklar, kullandıkları silahların özelliği...

Konu ile ilgili bir pislik yapmasam işim rast gitmeyecek diye garip bir duygu içerisindeyim. Yapacağım valla.

Eğitimleri esnasında, Samurayların hocaları ile homeseksüel ilişki içine girdikleri belirtilmiş. Bundan kendimce çıkardığım sonuç, demek Samuraylık sadece seve seve olunan bir şey değilmiş...

Teşekkürler Lale... Böylesine ağır ve detaylı bir konuyu tercüme etmenin yanı sıra, Türkçe anlatımını da o kadar akıcı bir hale getirmişsin ki sıkılmadan okudum.

Eline, emeğine, bilgine ve göz nuruna sağlık...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.