Konu: EssselamSS
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.12.12, 22:42   #20
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: EssselamSS

Aramıza hoş geldin BurakTaha,

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi BurakTaha Mesajı göster
ben geldim yaş bıraz fazla ama ıdare edın halen kulak duyuyor goz goruyor

ii forumlar

ole keyıf almak bır ıkı bakmak ıcın geldım herzaman zaten gıremıoyrm iş yogun bugun boştayım hava soguk sıkıldım evde gırım dedım bura denk geldı
31 Yaşını biraz fazla bulduğunu yazmışsın oysa forum üyelerinin yaş gurupları anketine Yaş ortalama kaç ?bir göz atarsan, üyelerin en fazla toplandığı guruplarda yer aldığını göreceksin.

Forum Gerçek üye ve yöneticileri öylesine enerjik ve aktif ki, dışarıdan bakılınca gençlerden oluştuğu düşünülebilir.
Oysa konu içerikleri, konuların ele alınışı, üyeler arası yazışmalarda ki (hatta tartışmalardaki) seviyeli üslup göz önüne alınırsa da, üyelerin tümünün yaşlı ve tecrübeli üyelerden oluştuğu da sanılabilir.

Forum Gerçek işte böylesine, 50 yaş üstü gençlerden, 20 yaş altı yaşlılardan oluşmuş eşsiz bir sitedir.

Hassas olduğumuz konuların başında da Türkçe'mizin doğru kullanılıp yazılması gelmektedir.

Senin de, Forum Gerçek'in farkını farkedip, Forum Gerçek Yönetimi tarafından belirlenmiş kurallara uyacağını umuyor ve ''Tekrar hoş geldin!'' diyorum...