Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.12.12, 23:14   #1
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Bu sefer seni savunmayacağım ODTÜ'lü

Başbakan R.T.Erdoğan uydu fırlatma olayını canlı izlemek amacıyla ODTÜ'ye gitti. Giderken yanında bir polis ordusu vardı.

Daha sonra polis sayısı kadar öğrenci de protesto etmeye toplandılar. Sadece slogan atıldı. Yumurta,taş vb. malzemeler bu sefer yoktu.

Buna rağmen polis sert girdi. Her zamanki manzara. Şaşırmadık.Şaşırmadım.
Ben ODTÜ'lünün bu üniversite bizim sloganına takıldım. ODTÜ senin malın mı? ODTÜ devletin bir okulu ve devletin Başbakan'ı uydu fırlatmaya girmeyecek de ne zaman ve nereye gidecek?

Bu sefer seni savunmayacağım, sırf slogan atıyorsun diye bir iş yapmış değilsin çünkü. Bilim mi istiyorsun? Hayır sen bilimi siyasi görüşlerine alet ediyorsun ve bu benim sinirimi bozuyor ODTÜ'lü. Amacın belli bir ideolojiyi bilimin arkasına sığınarak savunmak. İdeolojine tarafsız olması gereken bilimi asla bulaştırmamalıydın.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.