Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.12.12, 00:04   #14
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Bu sefer seni savunmayacağım ODTÜ'lü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
(Romantizm değil bu acı gerçek)
Sen, Tayyip Erdoğan'a ses çıkarılmayınca, alkış tutulunca halkın ''uyanacağını mı sanıyorsun?
Yandaş medya kendi kozunu uydurup uydurup yaratıyor zaten...
Asıl halka verilmesi gereken sinmişlik değil, ''Biz hala yenilmedik, korkmuyoruz, yıkılmadık!'' imacıdır.
Bunlarda haykırılarak olur,
beğenmediğin karşısında olduğun kişi ve düşünceye,
ses çıkarılmayarak, alkış tutularak olmaz...
Ses çıkarmasınlar ya da alkış tutsunlar dedim mi?
Kullanılan yöntemleri ve kendilerini her seferinde aynı oyuna düşürmeleri beni delirtiyor.Fakat daha fazlası bilimi siyasete alet etmeleri.
Bugün Tubitak başkanı rahatlıkla ''Evrim halkı bölüyor başka şeylere bakalım'' anlamında bir sözü rahatlıkla söyleyebiliyorsa tek sorumlusu dinci kesim değildir.Evrimi ve bilimi kendine alet eden kişiler farkında olmadan bilimin aynı din gibi siyasette kutuplaşmaya sebeb olduğunun farkında değiller.
Ben Recep Tayyip Erdoğan'ı savunmuyorum.AKP'li değilim.Yaptıkları kavgadan zarar gören,işi bilim olan bir öğrenciyim.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla