Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.12.12, 00:40   #32
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Bu sefer seni savunmayacağım ODTÜ'lü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden
Kusura bakma ama eleştirmek için eleştiriyorsun..

Evinde oturuyorsun, bilgisayarına bakıyorsun, giriyorsun foruma ve eleştirenleri eleştiriyorsun..

Onlar en azından ''muktedir''leri eleştiriyorlar.. beğensen de beğenmesen de cesurca eleştiriyorlar..

Bizim yaptığımız ise evimizden bilgisayar başında ahkam kesmek.. ayrıca sen onda bile eleştirenleri eleştiriyorsun..

Muhalefeti eleştirmek moda halini aldı bu ülkede.. CHP yöntemi değiştirmeli dediler.. Kılıçdaroğlu geldi bu amaçla yeni chp fikrini ortaya attı.. kendi bile içinden çıkamadı bu yöntem ''değişikliğinin''.. şimdi sıra gerçek sol'a mı geldi..

Sandıkda mı çözüm arasınlar diyorum ona da cevap vermiyorsun.. Sandık hiç bir şeyin çözümü olamaz.. Aklındaki çözüm sandıksa sil at onu kafandan.. Unutma ki oy vermek birşeyleri değiştirseydi, yasaklanırdı.

Artık sol piyon olmuş vs vs.. bu umrumda değil.. bundan yıllar önce de piyon deniliyordu sola.. Moskovun uşağı diyorlardı.. şimdi yeni ''piyon'' deme tarzı bu olsa gerek..
Anti-solcuların iddialarını konuşmak bile abes.Gereksiz bir defa.
Kendi aramızda konuşuyoruz ve geçmişte asla piyon olmadıklarını biliyoruz.
Mesele bugün ne halt yiyorlar? Geldikleri durum beni üzüyor da.
Demokrasi için en büyük kayıp bir özgürlükçü kesimin varlık gösterememesi.

Evimde bilgisayar başında ahkam kesiyorum ve birileri de sokağa çıkıyor.
Peki benden daha fazla neyi başardılar bu hareketleriyle onu da sorguluyorum.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti