Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.12.12, 03:30   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131072
Aldığı Teşekkür: 42526
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: El Kaide Türkiye’de Alevi katliamlarına başlayacak! | Sabahattin Önk

Strasbourg/Fransa Daha fazla bir sey söylememize bir sey yok.

Zaten gecen centli ayakkabilar tasiyan, sayet bulari tasimasaydi dahada kücük boylu kalicak, Bonapartin boyuna bile yetisemiyecekti.

Bir zamanlar Libya baskani Gaddafiden 50 Milyon € alip basa gecebilen It, söhreti sirasi yanina bir bayan bulur, Medyalarda iyi gözükmek lazim degilmi?.

Gaddafinin Oglu bile parayi geri istemeye kalktiginda, bir neden bulunup öldürülmüstür.

Gelelim su Bacaksizin hikayesine yeniden, Populerligini kaldirabilmesi icin, cünkü Fransada bayagi Ermeni bulunur, Kanunlara Ermeni soykirimini yalanliyanlara göya, Ceza uygular.

Sadece burada Türkiyenin Tutumu belli degil, bir zamanlar yeniden söyle Öksürmeye kalktiklarinda, Türkiye Fransadan gelen mallara dur demisti.

Simdide yapmasi gereken yeniden O.

Bassin embargoyu Kovsun Konsolosunu, böyleliklede Suriyeye giden telide kesmis olsun.

Tabiki bu bacaksiz, secimleri kaybettiginde, Söhreti icin gelen Bayaninida kaybeder.

Böyle ITE, söhreti olmasa, kim gelirdiki, bacak kadar boyunla.
(Sözüm Insanligini kaybetmemis meclis disari)

Tarihten bahsediliyordu, dogru bende Alman Forumlarinda bazen Tarihten bahsediyorum.

Kendimi Trakyali Türk olarak tanittigimda, olamaz diyorlar.

Trakya Asimile edildi, kalmadi diye söylemeye kalkiyorlar.

Kendi tarihlerini bilmeyenler Tarih ögretmeye, bizlerin Azimile edildigimizi söylemeye kalkiyorlar.

Akillarina s""""""m Askeriyeyi suclamaya kalkiyorlar.

21 günlük Askerligimde, Ismim üzerine 468´mi yoksa 478 sikayetmi yapildi bilemiycem simdi, "Hakliydim" ayni sartlar altinda yeniden aynisini yapardim.

Bu kadar sikayete karsi, 4 Tesekkür/Tebrik aldik, ben ve üc arkadasim.

Sadece sunu diyebilirim, Askeriye Askeriyedir, Bes Yildizli Hotel degildir.

ITLERI ve KÖPEKLERI, kanadinin altina alsa bile, bunlara birsey ögretmeye kalkarlar.

Kendimide böyle adlandirmamin sebebi, Parali Asker olarak, bizler icin sinirlarda HERGÜN Hayatlarini ortaya atan Mehmetciklerimizle ayni olamayiz, Olamiyacagimizdan.

Sadece ne demisler, Papadan daha Papa cikar, Imaminda Imami vardir, iste bizim simdiki durumumuzda aynidir Itinde Iti vardir.

Hergün Medyada yerlerini alirlar, acaba nasil Toz kaldirayim diye düsünürler, Tozun altindan Parsellenmis ANA VATINI satabilmesi icin.

Bir taraftan Dogru, Suriyeden Talibanlar Türkiyeye sizdi, bunlar tesbit edilip arastirilmasi lazim.

Ilk önce burada AKP bürolari, Bilgisayarlari aransa, birkac isim bulabilirler.

Bunu okuyan AKP´liler, belki isimleri silmeye kalkarlar, burada Özel programlar yardim edip, cikartilabilinir.

Özel Kontolar gözün önünde tutulmasi lazim, Büyük miktarda para aktarimlari kontrol edilmesi lazim.

Nasil Mavi Marmarada oldugu gibi, baskindan evvel 2veya 3 hafta ve sonrasi bir aya kadar seyahatler kontrol edilmisse, Böyle Afganistandan simdilikte Yolda olan Altinlar, SAUdi Arabistan üzeri gecip nerelere ulastigina bakilmasi lazim.

Zira direk olarak Türkiyeye girmis olsaydi fazla toz cikartirdi.

Afganistandan SAUdi Arabistana para getirdiginde bu Kontrol edilip soruluyor. Altinda bu arastirma yok, Miktar sinirlamasida yok.

Bütün Dünya bu Altin akisini konusuyor, Türkiyede haberlere gelmeyisi beni sasirtiyor.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti