Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.12.12, 15:23   #52
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Bu sefer seni savunmayacağım ODTÜ'lü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dirdir Mesajı göster
Eğer gençlik haraketleri üniversiteler susarsa ülke zaten çökmüş demektir...Genç beyin muhalif olmalıdır...Muhalif insan üretir alternatif sunar...eleştirir öz eleştiri verir. Bu ülkenin şu anda üniversitelerin muhalefetine herşeyden daha çok ihtiyacı var.
Ortada uyuyan uyutulan hipnotize olmuş koyun gibi bir halk var..İktidar gündem değiştirerek kafa karıştırmada olayları saptırtma da son derece profesyonelleşti.Halkın gözünü sadece gençler ve üniversiteler açabilir.

Gerisi hikaye.
Yazdığım cevaplarda en çok seninkinde zorlandım.
Doğru söylüyorsun,kimse sussun demiyorum.
Konunun başından sonuna kadar aynı şeyi söyledim.
Ne Erdoğan'ı savundum ne de ODTÜ'lü sussun dedim.
Seçilen yöntemlerin kaba kuvvet oluşu ve kaba kuvvetin cesaretle eş anlamda kullanılması hatadır.Aynı zamanda bilimi üzerlerinde taşıyacak olgunlukta değillerken bilimi savunuyoruz diye ortaya çıkmaları da itirazlarım arasında.Bir işi ya tam yap ya da uzak dur.
Demokrasiye ve özgürlüğe inanan bir kişiyim.Ülkede bu değerlere inanan bir partinin mecliste muhalefet de olsa bulunması bizi bambaşka noktalara taşıyacakken,bu işe talip olan kişilerin halen kaba kuvvete ve bedensel işlere takılıp kalması onları başarısızlığa götürdü.
Sosyalist bir devlet benim hayalim değil.Ben dengelerin düzgün olduğu huzurlu bir devlette yaşamak istiyorum.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.