Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.12.12, 18:53   #59
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Bu sefer seni savunmayacağım ODTÜ'lü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Nerede kalmıştık?
Karikatürden bile kibir akıyor,şiddetin ve sayıca kalabalık olmanın (kaba kuvvet) övülmesi tek bir şeyle açıklanabilir. Solcu Kibri.
Erdoğan'ı halkın gözünde mağdur etmeye devam edin.Kutuplaşmaya katkı sağlamaya devam edin.Fikrinizle değil bedeninizle ortaya çıkmaya devam edin.Sizden bekleneni yapın,günü birlik hareket edin,aklınıza estikçe polisle çatışın (ne işe yarıyorsa artık),ODTÜ bizimdir masalına inanmaya devam edin.ODTÜ'de 4 yıl okuyup gideceksin,bir beyaz yakalı olacaksın.Vaktin varken,öğrenciliğin verdiği fırsatı kullanıp beden enerjini at bakalım.
C.Cienfuegos olarak dost acı söyler dedim,sizi uyardım.
Sevgili forumdaş,

Karikatürü okuyamamışsınız. Orada şiddet unsuru taşıyan ve sayıca kalabalık olan, devletin polisi. Kibir sözünü yazmışsınız. Kınamak bile gelmiyor içimden sizi.

3600 polis, 9 panzerle, avuç kadar üniversite öğrencisinin karşısına çıkana mağdur denmez, hatırlatırım. Polisle çatışan yok, üniversiteliye orantısız güç uygulayan polis var. Fikirlerini gösterdi öğrenciler, silahı alıp dağa çıkmışlar gibi yazmışsınız. Hoş artık dağa çıkanlar daha sempatikleştirilmeye çalışılıyor ya ülkede.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Zekiler,çevikler,ahlaklılar.Peki ya olgunluk?
Deniz Gezmiş bile idamına kadar fikirlerini kafasında tam oturtamamış birisidir.
Yaşasaydı bu gün sol camia o ve arkadaşlarının fikirlerinden,tecrübelerinden,yol göstericiliğinden yararlanabilirdi.Malesef olgunlaşamadan vefat eden bir kişinin arkasında hatalardan ders alamamış,belli bir derinliğe ulaşamamış kayıp bir nesil gidiyor.
Türkiye'de artık biber gazı yemek için slogan atmak,pankart taşımak gerekmiyor.Kavgayı bile biber gazıyla ayırmaya çalışıp,bir gencin ölümüne sebeb olup,sonra da acılı akrabalarına biber gazı sıkmış bir devlet var karşında.O halde başına gelecek olanı bile bile çıkıyorsan ortaya şikayet etmek yerine nerede hata ediyor da aynı kısır döngüye düşüyorum demeliler.
ODTÜ'lüler akıllarını başlarına almadıkça ben destek çıkmam.Siz belki de alternatif olmadığı için olanla yetiniyorsunuz.Saygı duyarım.
Neredeyse Deniz Gezmiş intihar etti demeye getirmişsiniz. Katledilmek onun seçimi değildi. O kimseyi katletmemişti.

Siz, başka şekillerde kendilerini ifade etmeliler demek istemişsiniz sanırım. O dediğiniz demokratik ülkelerde olur sayın forumdaş. Türkiye' de yaşıyorsunuz. Erkin, kendinden olmayanı her kim olursa olsun, bertaraf ettiği ülkede.

Yazdıklarınızı okurken bir an sizin başka bir amaçla forumda bulunuyor olabileceğinizi düşündüm...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.