Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 12:35   #70
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bu sefer seni savunmayacağım ODTÜ'lü

Ben de kopyalayayım o zaman, öksüz kalmasın üstteki KOPYA!..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos
Alamadıkları eğitim gidemedikleri okullar zerre kadar umrumda değil.
Ayrıca ODTÜ'lü yani ülkenin en iyi okulunda okuyan öğrencileri eleştirdiğim bir yazıya gelip bu yazının linkini vermeniz hatalı bir davranış.
Yine de alıntıladığım yere bir cevabım var.
Okullarda insana hiç birşey vermezler.Kişi gelişiminin kendi çabaları sayesinde edinir.
Kitap okumayan,düşünmeyen,araştırmayan kısacası üniversite mezunu cahil çokca vardır.
Bu yazı bana ve eleştirilerime bir cevap değildir.Genel olarak dediklerinizin yanlış olduğunu söylemiyorum,başka bir konu hakkında yazdıklarımla alakasız buluyorum sadece.

Sana cevap vermek isteseydim konunda verirdim zaten. Havan da su dövmem ben...

Bu yazıdaki 3. mesajı da okusaydın eğer konunda savunmaya çalıştığın ve ODTÜ 'lülerden beklediğin "cici çocuklar" davranışlarına örnekleri de görürdün...

Ama senin derdin okumak, anlamaya çalışmak veya görmek değil. Öyle olsaydı konuna yazan o kadar insanın anlattıklarından en azından bir paragraf dahi olsa bir şekilde sen de yerini bulurdu. Ama yazdığın her cevap sadece eleştiri ve kabul etmemek üzerine orada. Dediğim dedik çaldığım düdük tavrı... İşim olmaz...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.