Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 15:07   #1
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar Verin

Forumgerçek'e girdiğimde kendimi vikipedia'da gibi hissediyorum.

Ne bir tartışma ne bir beyin fırtınası varsa yoksa kuru bilgi.

Tamam, bir dostluk ortamı var ve bozmak istemiyor olabilirsiniz.

Tartışma adabını bilen insanlar, zaten bu ortamı koruyacaktır. Kurallar sıkı bir şekilde uygulandığında ortamın tartışmalar yüzünden bozulacağını sanmıyorum.

Bilgili, kültürlü insanlarsınız. Forumda diğer forumlarda rastladığım bomboş ve kayıp insanlara burada rastlamadım. FG'nin artısı burada.

Peki o zaman kullanın bu avantajı, forumun hakkını verin.

Tartışmanın olmadığı bir forum, forum değil ansiklopedidir, vikpediadır, facebook'tur, twitterdır.

Benim neslim forumların en verimli günlerini kıl payı kaçırdığından, kıymetini bilmiyor, fakat sizler yaş olarak genellikle benden büyüksünüz, kaçırmadınız gördünüz, tecrübe ettiniz. Umarım ne söylemek istediğimi de anlarsınız.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.