Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 15:18   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Önce ortaya bir fikir koyacaksın. Sonra o fikrinle ilgili sağlam tezler...

Sadece ortalığı karıştırmak için oraya buraya kılçık atıp, sana sorulanlara cevap vermek yerine demogoji yapmak, tartışma veya fikir alış-verişi olarak kabul edilmez hiç bir yerde.

Ayrıca forumlarda bir alış-veriş söz konusudur. Yapılan tartışma fikrini karşındakine dayatma niyetiyle yapılmaya çalışılıyorsa bunun adı da tartışma değil dayatmadır zaten...

Sen önce neye ne kadar açıksın ve nasıl tartışabiliyorsun, karşındakinin söylediklerini ne kadar anlamaya çalışıyorsun bunların cevabını bir bul...

Ondan sonra, önce methiyeler düzdüğün buradaki insanları daha sonra senin dümen suyuna girmediği için suçlamaya veya eleştirmeye hak kazanırsın.

Evet buradakiler gerçekten bilgili, kültürlü insanlar. Ama bu bilgisini paylaşırken saygı konusunda da titizler...

Duvarlara konuşmak ta iç açıcı olmuyor demek bazı durumlarda...

Kendine uydurmaya çalışmaktan vazgeç artık. Eğer sence iyi gitmeyen bir şeyler varsa hala, kendini de bir sorgula...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
16 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.