Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 15:21   #5
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Önce ortaya bir fikir koyacaksın. Sonra o fikrinle ilgili sağlam tezler...

Sadece ortalığı karıştırmak için oraya buraya kılçık atıp, sana sorulanlara cevap vermek yerine demogoji yapmak, tartışma veya fikir alış-verişi olarak kabul edilmez hiç bir yerde.

Ayrıca forumlarda bir alış-veriş söz konusudur. Yapılan tartışma fikrini karşındakine dayatma niyetiyle yapılmaya çalışılıyorsa bunun adı da tartışma değil dayatmadır zaten...

Sen önce neye ne kadar açıksın ve nasıl tartışabiliyorsun, karşındakinin söylediklerini ne kadar anlamaya çalışıyorsun bunların cevabını bir bul...

Ondan sonra, önce methiyeler düzdüğün buradaki insanları daha sonra senin dümen suyuna girmediği için suçlamaya veya eleştirmeye hak kazanırsın.

Evet buradakiler gerçekten bilgili, kültürlü insanlar. Ama bu bilgisini paylaşırken saygı konusunda da titizler...

Duvarlara konuşmak ta iç açıcı olmuyor demek bazı durumlarda...

Kendine uydurmaya çalışmaktan vazgeç artık. Eğer sence iyi gitmeyen bir şeyler varsa hala, kendini de bir sorgula...
Kimseye yağ çekmiyorum.
En baştan üyeler konuya girip de bana cahil mi diyorsun diyerek konuyu saptırmasın diye sözümü söyledim,bitti.
Hepimiz kitap okuyoruz,film izliyoruz,haberleri görüyoruz,bunları referans olarak paylaşmak başka, bir insanın karşısına geçip al sana bilgi diyerek kocaman alıntılar yapmak başkadır.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.