Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 15:27   #6
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Tartışmak yasak demedim.
Üyeler tartışmalara katılmakta isteksiz duruyor.
Gözlemlerimi aktardım.
Gözlemlerini aktardın da, insanlar bilgileri, düşünceleri doğrultusunda zaten tartışıyor...

Belki farketmemiş bile olabilirsin.. Forumun her bölümü ziyaretçilere bile açık değil.. Ne reklam kaygısı, ne ziyaretçi trafiği, ne üye sayısı bizi pek ilgelendirmiyor açıkçası..

Buradaki bilgilerin bir çoğu da hiç bir sitede yok.. Sanırım sen bilgilenmekten ziyade sürekli tartışmak isteyengillerdensin..

Şunu da unutmamak lazım, her insanın ilgi alanları da farklı olabilir, kimseye dikte etme durumu da olamaz... Ben seni herhangi bir bölüme yönlendiremeyeceğim gibi, sen de bir insanı şu, bu bölüme yönlendirme isteğin, sadece istemek ile kalır..

Senin yorumlarının çoğuna baktım.. Beyazı, siyah olarak kabul ettirme gibi bir çabanı görüyorum..

Bu tartışma değil ki..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.