Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 16:24   #21
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Çoğu zaman farkında olmadan benim düşüncelerime paralel düşünceler yazıp,bana muhalefet ettiğinizi sanıyorsunuz.(bazı üyeler)
Halbuki önce bir karanlıkta kalan noktaları bana soru sorarak ve cevap alarak aydınlatıp,sonra cevap yazsanız ne iyi olacak.
Açtığım her tartışma konusunda benim söylemediğim iddiaları tek tek üşenmeden yazan üyelere nerede söyledim ben bunu diye sormakla geçiyor ve genelde cevap bile alamadan başka bir cümlem çekilip yine aynı şekilde söylemediğim bir şeye cevap veriliyor.
Kısır döngüden kurtulmanın tek yolunun tartışma fikrine aklınızı açmaktan geçtiğini düşünüyorum.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.