Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 16:29   #25
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28192
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Çoğu zaman farkında olmadan benim düşüncelerime paralel düşünceler yazıp,bana muhalefet ettiğinizi sanıyorsunuz.(bazı üyeler)
Halbuki önce bir karanlıkta kalan noktaları bana soru sorarak ve cevap alarak aydınlatıp,sonra cevap yazsanız ne iyi olacak.
Açtığım her tartışma konusunda benim söylemediğim iddiaları tek tek üşenmeden yazan üyelere nerede söyledim ben bunu diye sormakla geçiyor ve genelde cevap bile alamadan başka bir cümlem çekilip yine aynı şekilde söylemediğim bir şeye cevap veriliyor.
Kısır döngüden kurtulmanın tek yolunun tartışma fikrine aklınızı açmaktan geçtiğini düşünüyorum.
C.Cienfuegos , kimden bahsediyorsun sen burada ? Ya da kimlerden ? Kafana göre konu açıp sinirlendiğin kişiler için saçma sapan yazamazsın.

Kimse sana cevap vermek zorunda olmadığı gibi senden bilgi alıp aydınlanmak zorunda falan da değil.

Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.