Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 16:46   #30
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Tartışmanın benim için ne ifade ettiğini anlamamışsınız. Oysa ki yazım bunun üzerineydi. Şu anda anladım ki; başka bir amaçla burdasınız. Keyifli forumlar dileyeceğim ama sizin baktığınız yerden hiç şansınız yok
Peki,yazdığınız şeyi tekrar okuyalım ve bu yaptığımızın da bir tartışma olduğunu hatırlatmış olayım.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Neden böyle bir başlık açtınız, anlamadım. Bence isteyen herkes, hiç de hokkabazlık içeren cümleler kurmadan, son derece tutarlı ve nazik bir şekilde fikrini yazıyor konularla ilgili. Sonra herkes tartışmaya katılmak zorunda değil ki. Kimi sadece okur, kimi sadece yazar. Kimi her ikisini de yapar. Önemli olan seviyeyi düşürmeden tartışma adabına uygun olarak kendini ifade edebilmek.

Belki de, kavga edercesine tutumlar aradınız. Bilmiyorum. O tip tutumlar olmadığı için burdayım ve son derece memnunum doğrusu...
Hayır aramadım.
Ve kimseye tartışmaya mecbursunuz da demedim.Bir fikir öne sürdüm.
Tartışmaktan çekinen üyeler çekinmesinler istedim.Belli kurallar çerçevesinde ortam korunarak güzel tartışmalar dönebilir.
İlk koyu cümle,yazılı olmayan kurallardandır mesela.(benim için)

Sevda hanım size bir soru sormuştum.Kanıtlarınızı istemiştim.
İddianızı destekleyen mesajlarım nerede ise bulup getirecek misiniz? Yoksa sizin için konu burada bitiyor mu?
Her ikisi de kabulum.İstemiyorsanız size daha fazla mesaj yazmam.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti