Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 16:54   #36
Ayzıt
¤ Sevginin Aşk'ı ¤

Ayzıt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 13
Ettiği Teşekkür: 911
Aldığı Teşekkür: 5577
Rep Derecesi : Ayzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmedeAyzıt muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Çoğu zaman farkında olmadan benim düşüncelerime paralel düşünceler yazıp,bana muhalefet ettiğinizi sanıyorsunuz.(bazı üyeler)
Halbuki önce bir karanlıkta kalan noktaları bana soru sorarak ve cevap alarak aydınlatıp,sonra cevap yazsanız ne iyi olacak.
Açtığım her tartışma konusunda benim söylemediğim iddiaları tek tek üşenmeden yazan üyelere nerede söyledim ben bunu diye sormakla geçiyor ve genelde cevap bile alamadan başka bir cümlem çekilip yine aynı şekilde söylemediğim bir şeye cevap veriliyor.
Kısır döngüden kurtulmanın tek yolunun tartışma fikrine aklınızı açmaktan geçtiğini düşünüyorum.
Simdi ilk önce bazı üyeler dediğin için üzerime alındığımı bilmeni isterim ki alınmamda hiç sorun yok çünkü çoğunlukla size soruları ben soruyorum.

Eğer siz nerede ne kelime kullandığınızı unutuyorsanız bu sizin sorununuzdur ki demek oluyor yazdıklarınız ezbere dayalı bir sistemden gelmedir.

Siz karşınızdakini dinlemeden şu anda yaptığınız gibi her lafa verecek cevabım vardır hırsıyla dalarsanız daha çooook nerde ben söylemiştim ifadeleriyle dolaşırsınız

Madem aşk cemresidir gönlün,
Gönlüme biraz bahar, biraz sen katarak...
Kahraman Tazeoğlu
Ayzıt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Ayzıt'in Mesajına Teşekkür Etti.