Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 16:57   #38
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Doğum Lekesi Mesajı göster
Simdi ilk önce bazı üyeler dediğin için üzerime alındığımı bilmeni isterim ki alınmamda hiç sorun yok çünkü çoğunlukla size soruları ben soruyorum.

Eğer siz nerede ne kelime kullandığınızı unutuyorsanız bu sizin sorununuzdur ki demek oluyor yazdıklarınız ezbere dayalı bir sistemden gelmedir.

Siz karşınızdakini dinlemeden şu anda yaptığınız gibi her lafa verecek cevabım vardır hırsıyla dalarsanız daha çooook nerde ben söylemiştim ifadeleriyle dolaşırsınız
Söylemediğime eminim bu yüzden kanıt istiyorum ki bulamadığında beni yanlış anladığını görsün.Ama yokç
Kimse bu güne kadar işte kanıt burda şunu şunu demişsin diyerek önüme mesaj koymadı.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti