Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 18:03   #43
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Özellikle savurduğun genel olumsuz eleştriler yerine ilk defa gördüğüm olumlu eleştrini alıyorum. Kendimi senin yaptığın hiç bir iyi yada kötü genellemenin içine almıyorum. Daha açık konuşmak gerekirse seningenel değerlendirmelerinde ne kendimi kültürlü sanarım nede bomboş bir adam. Bu yüzden senin başlattığın konularda çok ilgimi çekmedikçe yazmam.
Benim konuları boşver.

Forumda müzik bölümü var kaliteli müzikler görüyorum, köşe yazısı yazan birikim sahibi insanlar var, okuyorum, sanatsal, entellektüel bölümler var, katılım da fena değil, dozunda bir geyik var fazlası ya da eksiği yok, gezdiğini, gördüğünü yazanlar var gayet başarılılar.

Durduk yerde kimseyi övmem ben.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.