Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.12.12, 22:56   #46
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42528
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Burası Forum mu Ansiklopedi mi? Karar verin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Bir de önyargılardan kurtulursam süper olacak.
Yazarken geriliyorum,bundan ne çıkarılır,şurası sündürülür mü diye.
Aklımdakini istediğim gibi dökemiyorum o sebeble.
Su Ön yargi meselesine/yazisina kirilmadim desem yalan olur.

Özellikle su Hosgeldin bölümünü gözden gecirdim, sizin geldiginizde nasil karsilandiginizi birde bulmak istedim.

Istedimki, burada nasil yeni üyeler karsilanip, misal verebilmek icin.

Maalesef, sizin isminize ilk olarak rastlamadigim icin, acaba isim degistirmis olabilecegini düsünüp baktim Ilk Isminiz Ma___ oldugunu zannediyorum.

Yanlisim varsa, Lütfen belirtin.

Gelelim ama yeniden su yargilama davasina.

Eger öyle birsey hissederseniz, sizinde bir payiniz olabilecegini göz önüne hic getirebildinizmi?.

Maalesef arastirmaya denedim, bütün yazimlarinizi, daha dogrusu Foruma ilk girdiginizden beri analize edip, suraya alintilar yapmaya calisacaktim.

Engel olarak sadece suraya kadar gelebildim: http://www.forumgercek.com/showthread.php?t=89830

Daha eski yazilar olmadigi icin, Hosgeldin bölümündede bir yazi bulamadim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Bir amaçtır gidiyor yahu forum üyeleri foruma üye olmamış sokaktaki vatandaştan daha mı özel daha mı önemli.Ne bu paranoya.
Tarikat filansanız söyleyin,çıkıp gideyim forumdan.
Sakladığınız bir şey mi var da her mesaja amaçlı,hesaplı vb. yaklaşıyorsunuz.

Sonunda dağıldım işte.
Insan sevdigi yere isinip, orada kalmayi istemezmi?.

Kendimden bir misal olarak alip, suraya yazayim.

Bu siteye dadanmamin sebebi, yardim istemistim, ayni zamanda belkide bir düzine siteye üyeligimi yaptim.

Bu zamandan kalma iki site kalip, sonunda buraya baglandim.

Halbuki O zamanki Türkce sözlügüm yeterli bile degildi!.

Sunuda hangi düsünceyle cikardiginizin farkina bile varamadim, belki bir zaman anlatabilir ve beraberce gülebiliriz.

Dagilmanizin sebebi buradaki tutumsa, demekki bu Forum en azindan bunuda basarabilmis, dogru yolda oldugunu ispatlamis.

Cogunlukla Almanyada yasadigim icin, isim icabi Almanya ici cok gezmisligim, cok Hotellerdede yatmisligim oldu.

Bunlari en azindan, kisa tutmamla, Barlarda cok zaman gecirdim.

Su Barlarin icinde hic tanimadim Insanlarla bir taraftan Arkadasliklar ediniyorduk, bazilarinida pataklayip, yolumuza devam ediyorduk.

Hayatimi kisa bir sekilde anlatmis bulunuyorum.

Bu Forumunda herhangi bir Köseye sikistirilacak bir yönü olmadigini görüp, kendimin burada bayagi Iyi niyetli insanlarin bulundugunu zannedip, burada zamanimi geciriyorum.

Bayagi Renk sahipligi bulunan bir Forum degilmi?, en azindan yukaridada renkli yazabiliyoruz.

Umarim sizde burada su Renklikten Faydalanip, görüslerinizi bir daha düsünebilirsiniz.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.