Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.12.12, 10:11   #351
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

''Grubun tam ortasına çak!''

ODTÜ'lü öğrencilerin sessiz sakin yürüyüşü esnasında polis telsizinden verilen emir bu. Yani birileri olay çıkmasını özellikle istemiş.

Başbakan'ın çağdaş örencileri yetiştiren, çağdaş hocalara ''sizin yetiştirdiğiniz öğrenciler buysa...'' ''Derse girseniz ne olur girmeseniz ne olur. Sizin öğrettikleriniz anca bunlar gibi olur." gibi sözler etmesi de manidar.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce dün TBMM'de bütçenin kapanışında yapmış olduğu konuşmasında AKP hükümetine vermiş veriştirmiş. Doğruları duymaya tahammülü olmayıp, dışarı çıkan Başbakan Erdoğan'ın salonu terk etmesinin de kendisi için bir onur olduğunu söylemiş.

Bir zamanlar Kamer Genç, şimdilerde Muharrem İnce meclisin korkulu rüyası gibi

''Kuvvetler ayrılığı denilen olay var ya, geliyor önünüze bir engel gibi dikiliyor'' diyen Başbakan, NTV'de katıldığı bir programda ''Kuvvetler ayrılığını savunuyoruz, kuvvetler ayrılığını en kuvvetli savunan partinin lideriyim'' dedi. Yani yine sözde geri adım. Bülent Arınç'ın ''Ben de olsam dağa çıkardım'' demesine ise ''Ayıptır'' dedi. Ah bir de aynı şeyleri söylemesini öğrenseniz Cumhurbaşkanı'da her ne kadar uydu atılma törenine davet edilmemesine ''Herhalde bir yanlışlık olmuş'' dese de, yine de rahatsızlığı konuşmasına yansıyordu. Esas kuvvetli ayrılık Başbakan ile Cumhurbaşkanı arasında olmuş gibi

Sanırım haftaya damgasını vuran dizi Muhteşem Yüzyıl'dı. Hürrem'in namaz kılarken görünen sahneleri dizinin kalkmasına engel olacak mı acaba? Bundan sonra kalksında zaten. Korkarak istenilen çarka girmektense, kalksın.

Doğalgaz fiyatlarından bıkan halk, sağlıksız olsa da sobalara geri dönmüş. Evde battaniyelerle oturmaya bile razılar. Dün geceden itibaren benzine de 6 kuruş zam geldi. Atanamayan öğretmenlere kalitesiz diyen Maliye Bakanı Şimşek, aldığı 12 bin lira maaşın rahatlığı ile, İngiltere'de 100 lira alana emkliliğinde 25 lira veriyorlar, Türkiye'de ise durum tersine, emekli maaşı yüksek demiş. İngiltere'yi örnek göstererek nasıl bir vicdanla çıkıyor bu sözler ağzından anlamadım.

Dün kıyameti bekleyenler asıl kıyameti yılbaşında görecekler. 1 Ocak'tan itibaren gelecek olan zamları bekleyin, sonra da neden 21 Aralık'ta kıyamet gelmedi de kurtulamadık diye dövünün
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.