Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.12.12, 23:17   #20
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: ben geeeldiimm :)))

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Yaşına baktım da çok fazla eski olması mümkün değil. Ya da sahiden ufacık yaşta başladın bu işe

Hoşgeldin.

Yaa buda beni sasirtti?, cünkü bende bakmaya calistim.

Gördümki, üc aylikmis,
Birde sunu okuduktan sonra?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Apple Mesajı göster
evettt arkadaşlar daha yeni kayıt oldumm uzun zamandır beri ilk kes bi foruma kayıt oluyorumm bi süre burda kalmaya kararlym umarım böyle olur bir an önce sizinle tanışmak istiyorum esen kalın
Acaba kimler bizimle tanismak istedigine merak saldim , arastirdim, yazilimlarini gözden gecirdim.

Neler göreyiiim, daha üc ayina gelmis bir bebek, bencil, kiskanc, savasi begenen ve baska nelerle daha karsilasicagiz.

Yaa ne yapayim iste, tanismak isteyen ilk önce kendisinden anlatmazmi?.

Bende iste yazilarindan anca bunlari cikartabildim.

Simdilik bari analize son verip, birde Hosgeldin yollayayim bariii.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.