Konu: EssselamSS
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.12.12, 08:01   #21
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131111
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: EssselamSS

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi BurakTaha Mesajı göster
ben geldim yaş bıraz fazla ama ıdare edın halen kulak duyuyor goz goruyor

ii forumlar

ole keyıf almak bır ıkı bakmak ıcın geldım herzaman zaten gıremıoyrm iş yogun bugun boştayım hava soguk sıkıldım evde gırım dedım bura denk geldı
Ya kac günden beri bir sey unuttum diye rahat edemedim, Forumlari aramaya artik basladim..

Acaba neyi unuttum derken, su Hosgeldin bölümüne geldigimde, Bulutlarin arasindan simsek gibi cikip aklima yeniden gedi.

Görüyorsunki bizlerde burada tesadüfen yasiyoruz, ama genede sansliyiz.

Yasina baktigimda, bayagi zor bir zamanda yasadigin aklima gelmis, adeta su AKP´lilerden kacisini, gözümün önünde canlandirmistim.

En iyisi sunu hemen oradan kaldir, zira, bir AKP´li buraya bakarsa hemen sansüre ugrar, belkide ölüme mahküm edilebilirsin.

Hadi simdi fazla uzatmayip, bir Hosgeldin cekeyim bari.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.