Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.12.12, 14:42   #354
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Başbakanı dinlemek için yerleştirilmiş böcekler bulunmuş ve Tayyip bir Tv programında "dinleniyorum" diyerek bunu açıklamıştı.

Bu kullandığı kelime 3 anlamda da bana uyar arkadaş ve ben bundan mutlu oldum.

1- Dinleniyorum; Nihayet birileri tarafından, bir şekilde ciddiye alınıyor ve dinleniyor demek.

2- Din'leniyorum; Siyasi olarak kullanmanın yerine, sadece inanmaya başlayabilir.

3- Dinleniyorum; Çok yoruldu ve istirahate çekilmiş en azından bu süre bitene kadar başşımıza yeni dertler açmaz...

Malatya AKePe gençlik kollar MKYK üyesi olan bir mahlukat, CHP milletvekili Şafak Pavey için attığı
-“Allah bir bacağını almış, hâlâ küfürden uyanmazsın, nedir bu inatçılık!”- tweet iğrençliğin de ötesindeydi.

AKePe sözcüsü Hüseyin Çelik hemen bir açıklama yapıp partiden ihraç edileceğini falan açıkladı. Olması gerekn de bu zaten. Ama neden bu tür sapkınlar, sapıklar, gerzekler, geriler hep sizin üyelerinizden, belediye başkanlarınızdan, valilerinizden, kurum müdürlerinizden çıkıyor?

Bunun da bir cevabı olmalı mutlaka. Neden bunun cevabını veremiyorsunuz?

Kıyamet kopmadı. Kopacağını da bekleyen pek yoktu ama geçen haftanın en büyük geyik konusuydu.

Şirince de kopmayacağına inanılan kıyamet için 70 bin kişinin geleceği falan yazıldı günlerce. O 70 bin kişi için milyonlarca insan günlerce laf söyledi, dalgasını geçti hatta hakarete varan eleştiriler bile yaptı.

Cuma günü Şirince de topu topu 3 bin kişi varmış. Bunların 400 kadarı gazeteci falan, büyük bir kısmı motorlarıyla gelen ziyaretçiler ve az da olsa günübirlik turlarla köyü gezmeye gelen turistlermiş.

Basının bu kadar şişirmesine, milyonların diline dolamasına rağmen o gün Şirince nüfusu yaz aylarında gelen turistlerle ulaşabildiği nüfusa ancak ulaşabilmiş.

Şimdi bizi günlerce bununla meşgul eden basını veya bunlarla meşgul olan bizleri tiye alacak birileri yok mu?

Fenev zaten bildiğimiz Fenev... Olayı eksik olmuyor. Spora da değinmiş oldum bugünlük...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.