Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.12.12, 00:02   #23
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Teşekkür et'me sorunsalı..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden Mesajı göster
2 kelimeden oluşurlar ama ağızdan çıkması zordur nedense..

Neyse.. bu forumda da güzel bir uygulama var malumunuz.. ''teşekkür et'' var..gerçekten güzel bir uygulama..

Ama derdim şu.. Biriyle tartışıyorum.. bir bakmışım bana teşekkür eden kişi o anda tartıştığım benimle 180 derece zıt görüşte olan kişiye de teşekkür ediyor İyi de böyle yapınca o kişinin görüşü ne tahmin edemiyorum ki ben

Kafam karışıyor

Tabiki amacım kime ne zaman teşekkür edeceğini söylemek değil.. haddim değil zaten.. umarım böyle bir anlama olmamıştır
Sitedeki bulunan arkadaşların teşekkür etme amaçları farklı...

Kimi arkadaşlar, teşekkür butonlarını sadece kendi görüşlerine paralelel yazılmış mesajları tasdik anlamında kullanıyor: Bazı arkadaşlar da sadece benimsedikleri, sevdiği arkadaşlarına teşekkür butonunu kullanıyor..

Durum ben de farklı..

Konu oluşturan her kim ise, önce karizma verir, sonra da teşekkür ederim.

Tartışma konularında ise, yazılan mesajlar benim görüşlerime tam tersi olsa bile; çok dik yazılmamış, güzel uslüp içeren mesajları uslüpları nedeniyle teşekkür ederim.

* * *

Teşekkürlerin diğer bir yararı da şu: Teşekkür verildiğinde, teşekkürü alan kişi, en üst sağ tarafta bildirim alır.. Orayı tıkladığında konuya tekrar bakma duygusunu tetikler.. Konuda devamlılık sağlanmasına da yararı vardır...

* * *

Hararetli tartışmalarda bazı arkadaşlarımız sadece destek verdiği kişilere teşekkür ederek, teşekkür butonunu zaman zaman silah olarak da kullanması muhtemel...

Kısaca; Teşekkür butonu her ne kadar iyi niyetli kullanılsa bile; yerine göre iyi, yerine göre de kötü olarak algınanabilmesi muhtemel...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
20 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.