Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.12.12, 00:22   #24
Cliff Durden
... Cliff 'Em All...

Cliff Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 1103
Aldığı Teşekkür: 6486
Rep Derecesi : Cliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Teşekkür et'me sorunsalı..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Sitedeki bulunan arkadaşların teşekkür etme amaçları farklı...

Kimi arkadaşlar, teşekkür butonlarını sadece kendi görüşlerine paralelel yazılmış mesajları tasdik anlamında kullanıyor: Bazı arkadaşlar da sadece benimsedikleri, sevdiği arkadaşlarına teşekkür butonunu kullanıyor..

Durum ben de farklı..

Konu oluşturan her kim ise, önce karizma verir, sonra da teşekkür ederim.

Tartışma konularında ise, yazılan mesajlar benim görüşlerime tam tersi olsa bile; çok dik yazılmamış, güzel uslüp içeren mesajları uslüpları nedeniyle teşekkür ederim.

* * *

Teşekkürlerin diğer bir yararı da şu: Teşekkür verildiğinde, teşekkürü alan kişi, en üst sağ tarafta bildirim alır.. Orayı tıkladığında konuya tekrar bakma duygusunu tetikler.. Konuda devamlılık sağlanmasına da yararı vardır...

* * *

Hararetli tartışmalarda bazı arkadaşlarımız sadece destek verdiği kişilere teşekkür ederek, teşekkür butonunu zaman zaman silah olarak da kullanması muhtemel...

Kısaca; Teşekkür butonu her ne kadar iyi niyetli kullanılsa bile; yerine göre iyi, yerine göre de kötü olarak algınanabilmesi muhtemel...

Her ne kadar konuyu geyik amaçlı açmış olsam da aslında söylemem gereken şu ki;

Toplumsal bir amaç verecek kapasite bir insan değilim.. haddim de değil.. Ama ülkede usluba önem veren birilerinin hala olduğu gerçeği insanı mutlu ediyor.. Unutmayalım ki Mehmet Baransu gibilerin, Rasim Ozan Kütahyalı gibilerin baş tacı edildiği bir ülkede yaşıyoruz.. Bu nedenle usluba ve seviyeye özen gösterdiği için ''teşekkür edenlere'' teşekkür edilmesi gerek sanırım

''Abi şimdi bir adamın yengesi var ona yürüyor, yenge de çocuğa yürüyor, amca teyzeye yürüyor...''

Ana fikir açık, basit ve doğruydu. En sonunda Cem Yılmaz ve diğerlerinin öğrendiği şeyi öğrendim;

Bahçevan aşçıya, aşçı evin büyük oğluna, büyük oğul yengeye, sonra hep beraber uşağa

Kurt Sutter bazılarının neyine la, bu imza yeter. He bu suç değildir inşallah.
Cliff Durden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz Cliff Durden'in Mesajına Teşekkür Etti.