Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.12.12, 17:39   #1
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Ne günah işledik?

Ne günah işledik?

Bizim devletliler ‘’yanardöner’’ oldu.

Bir şeyler söylüyorlar, tepki görünce çark ediyorlar!

Mesela Başbakan Tayyip Erdoğan… Demokrasinin en önemli prensibinden şikayet ederek ‘’Karşımıza hep kuvvetler ayrılığı dikiliyor’’ dedi ya… Sonradan dönüverdi.

Neden? Çünkü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül haklı olarak onun sözlerine karşı çıkıkıp ‘’Kuvvetler ayrılığı, demokrasinin en temel ilkesidir’’ dedi.

Tayip Bey de hemen dönüş yaptı:

‘’Türkiye’de kuvvetler ayrılığı prensibini en güçlü savunan partinin lideriyim. Kimse sağa sola çekmesin. Ben de kuvvetler ayrılığından yanayım’’ dedi. Yerseniz tabii…

Ya Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a ne demeli?

Hazret ‘’Ben de dağa çıkardım’’ diyerek PKK’lı teröristleri savunmuştu. Başbakan Erdoğan ‘’Bizim yolumuz bu değil. Ben olsam dağa çıkmam’’ deyince Bülent Arınç keskin bir dönüş yaparak ‘’Ben de dağa çıkmam. Partilerim kapatıldı, eşimin kızımın başörtüsünden dolayı horlandım ama hiçbir zaman dağa çıkmayı düşünmedim’’ demesin mi?

Bülent Arınç’ın söylediği bir laf daha var:

‘’Rabbim şaşırtmazsa, bizi birbirimize düşürtmezse 13 dönem daha buradayız inşallah!’’ dedi. 13 dönem, yani 52 yıl…

Aman Allahım! Ne günah işledik ki?

Sözcü-Tokmak

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.