Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.12.12, 15:39   #1
Park Eun Jung
Üye

Park Eun Jung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 21
Aldığı Teşekkür: 263
Rep Derecesi : Park Eun Jung Karimasını arttırmak için doğru yerdePark Eun Jung Karimasını arttırmak için doğru yerdePark Eun Jung Karimasını arttırmak için doğru yerdePark Eun Jung Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Merhaba (Park Eun Jung)

Merhaba arkadaşlar..

Önce kendimi tanıtayım.

Ben Park Eun Jung. Atalarım Kore savaşı için gitmişler ve orda kalmışlar annemin anneleri. Ben Türkiye'de doğmuşum Bursa'da ama annemler Kore'ye hayran kaldıkları için Park Eun Jung koymuşlar ismimi. Türkiye'de Pelin Ece diyorlar. Siz istediğinizi diye bilirsiniz. İlginç bir hayatım olmuş.Türk'üm ama yarı Kore'liyim. Akrabalarımın çoğu Kore de diğerleri de Almanya, Bursa, Yalova ve İstanbul'da.

Şu anda Bursa'da yaşıyorum. Bursa'da olmadığım sürece Yalova'dayım. öğrenci sayılırım Kore çok güzell ya. Ama öncelik TÜRKİYE tabiki. Galatasaraylıyım. Nasıl yendik ama sizi fenerliler Aşırı Galatasaray'lıyım ama önce dostluk Fenerli olsun Beşiktaşlı olsun sonuçta hepimiz dostuz. Müzik dinlemeyi seviyorum. Kar yağışına bayılıyorum.

Kore'de Park j,yeon'u Türkiye'de Serdar Ortaç ve Murat Boz'u seviyorum. Bursa çok güzel bir şehir ama ne yazık ki Daejeon kadar değil

Eee başka bişey aklım gelmedi. Sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz. Şimdiden tanıştığıma memnun oldum. Atacağınız mesajlarda isminizi kullanırsanız daha çabuk tanışmış olur ve sevinirim.