Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.12.12, 20:44   #89
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Msn'de en çok hangisine kızarsınız???

Emesen tam olarak neydi? Yok valla çıkaramadım ben. Öyleyse akşam gene uğrarım. Öperler.

Msn halihazırda yüzünü, hatta ismini unutmaya başladığın çok eski bir sevgili gibi. Sahi ya, lise vakitlerinde dersaneye giderken büyük bir tutkuyla aşk yaşadığım (çatlamış sesim ve ergen sivilcelerimle öyle tutkuluydum ki; bakmalara doyaman) insanın yüzü nasıldı? Bak onu da çıkaramadım tam.

Hakikaten şimdi bir düşündüm de (ki prensip olarak düşünmem ben), uzun bir süre teşrik-i mesaimiz olmuş kendisiyle. Emesen'i diyorum. Ben bir ara milletin egozantirik smillerini koleksiyon yapıyordum; gülerken düşüp bayılanı, göbüşünü şaplatanı, hoplayıp zıplayanı filan saysan bitmez. Çok ciddiyim bak hemşerim. Hayır, ne işine yarayacak da topluyorsun? Bir tanesini de kullanmış değilim. Hatta bir arkadaşım "her harfe bir smile" parolasıyla yola çıktığı için baya baya hiyeroglif şeklinde yazıyordu. İşler Güçler'deki Boomcu Onur ile konuştuğunu düşün bir süreliğine. Hiçbir şey anlamıyorsun yemin ederim. Anlama çabam ile birlikte, anında Google'a girip bilimsel araştırmalar yaptım. Artık nereden nereye sürüklendiysem, bir takım ayıpçı pop-uplar açılmaya başladı tarayıcımda. Öte yandan da bilgisayarıma virüs girdi; dvd-rom kendi kendine açılıp kapanıyor. Durduramıyorum da. Tam bunlarla mücadele verirken, bir anda peder girdi odaya (en olmadık zamanda ebeveynin ortama duhül etmesi). Halen kolum alçıda a dostlar. Ne var ki, arkadaşımın hiyeroglif yazısını çözme faaliyetlerim hiç durmadı. Yalnız ben bulana kadar bir de baktım ki Emesen çoktaaan hayatımdan çıkmış gitmiş. Taa ki geçenlerde boş bir zamanımda eski cdleri kurcalarken birisinin içinde bulduğum, o günlerdeki gerzek muhabbetlerimi yeniden görene kadar. Varlığını anımsamış oldum, gözümden film şeridi gibi geçti. Ufuk çizgisine doğru bakarak gülümsedim. Çok kahrımızı çekti. Yaşıyorsa kulakları çınlasın.

Soru 'kızdığımız şeyler' üzerine miydi? Yok onu da hatırlamıyorum.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla