Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.12.12, 23:12   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: ODTÜ ve Marjinalizm

2. resimde ki pankart ilgimi çekti. "üniversiteler örgütsel değil, bilimsel çalışma alanlarıdır."

Marjinallikten önce sanırım samimiyet sorgulanmalı. Bir tarafta bir ülkenin satılan geleceği ile ilgili bir tepki konulurken diğer tarafta böylesine komik bir pankartla ikiyüzlülüğün en aşağılıkçasını gerçekleştiren bir gurup...

Bunlar camileri kullananlar değil miydi sadece siyasi çıkarları uğruna? Bunlar anaokullarında bile partilerinin reklamını yapmaktan utanmayan ve bir beis görmeyen densizler değil miydi? bunlar kapı kapı dolaşıp oy satın alanlar değil mi? Bunlar fakirliği ve cahilliği kullanarak bu ülkede sömürü düzeni kuranlar değil mi? Bunlar, uydurulmuş belgelerle, teröristlerin gizli tanıklığıyla kendi askerini cazaevlerine dolduranların destekçisi değil mi? Bunlar, ülkesinin satılan milli servetlerini, onurunu göremeyenler veya görmek istemeyenler değil mi? ... -uzar gider-.

Sen en olmadık yerlerde örgütleneceksin ve sonra ortaya çıkıp geleceğimiz olan üniversitelerde ortaya konmuş bu tepkiye "ama orası yeri" değil diyeceksin...
Rahmetli hocanızın bir sözü vardı, yeri gelmişken size iade edeyim. "Hadiyin oradan sizi gidi gulu gulu dansçıları, siziii"...

Haremlik selamlık bir gösteri olduğunu düşündüğüm için fotoğrafta gözüken kadınlar sanırım sadece...

Kapkaranlık bir fotoğrafı, pırıl pırıl ışık saçan bir fotoğrafla yanyana getirip hem de kıyaslama yapmaya benim gönlüm razı değil...

Yapmıyorum da...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.